• Wpisów:1273
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 19:09
  • Licznik odwiedzin:45 085 / 2581 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jeżeli to prawda co mówią, to ja Ciebie też.
 

 
Mam swój mały świat. Swoich ludzi. Swój styl. Jestem inna. Wyjątkowa. Wyróżniam się na tle codziennej szarości.
 

 
Ideał z jedną, drugą, trzecią, setną wadą
 

 
Wiedziała że jest inna.Zawsze chciała być kimś wyjątkowym.Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda.Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.
 

 
Mam dla Ciebie zadanie. Zastanów się nad tym jak mnie traktujesz i wróć dopiero jak nauczysz się kochać.
 

 
Zawsze zadawała się z najpopularniejszymi dziewczynami w szkole. Nie czuła się między nimi dobrze. Nie potrafiła być sobą. Mimo to, była przy nich. Pomogała jak mogła, chociaż one często ją raniły nie widziała innych, przy których mogłaby przystać. Dopiero gdy poznała Go, postanowiła zmienić swoje życie. Wybrała towarzystwo kumpli.To oni nauczyli jej życia. Teraz są dla niej wszystkim.
 

 
Nie jesteś dla mnie tylko "przyjaciółką z dawnych lat". Jesteś osobą, dzięki której cieszyłam się każdym dniem, potrafiłam podnieś się nawet z najgorszego upadku. A dziś, kiedy tak bardzo Cię potrzebuję nie ma Cię przy mnie. Dlaczego, nasza przyjaźń skończyła się jak dorosłyśmy?
  • awatar Biuties: @foster the people.: no niestety. ta o ktorej myśle nawet mi teraz cześć nie powie..
  • awatar foster the people.: mam tak samo. nawet najbliźsi przyjaciele odchodzą. a znałysmy się od małego i... teraz jak by nigdy nic.. ;(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Nie zależy Mi na nauce, dobrych ocenach, miłości, sławie czy kasie. Ale w chuj Mi zależy, by mieć przyjaciół. Tych prawdziwych przyjaciół.
 

 
lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.
 

 
Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie. Wiele decyzji podjętych zbyt gwałtownie.
 

 
Kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam nie pomyślałam że mogłabym Cię kochać.
 

 
mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła. to co do chuja, mam szczerzyć zęby jak popierdolona, gdy jest mi tak cholernie źle ? śmiało , uśmiechaj się ile wlezie, czując tak ogromny ból w sercu - życzę powodzenia, kurwa.
 

 
Jeśli sądzisz, że ktoś stał ci się obojętny to po chwili znajdzie się moment, gdy zabraknie jego obecności bardziej niż kiedykolwiek.
 

 
i spierdoliło się jedno, a teraz pierdoli się reszta. norma
 

 
Znamy się tak krótko ,a potrafię się na twój widok uśmiechnąć,no cud.
 

 
Tyle problemów,a ja wciąż na starcie.
  • awatar Rokss: podoba mi się .<3 zapraszam ;*** Jeśli masz ochotę możesz dodać mnie do znajomych i obserwowanych ;** pozdrawiam <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
where am i going with my life
 

 
Każdy chłopak umie podrywać dziewczynę, ale nie każdy umie jej imponować.
 

 
Ideał z jedną, drugą, trzecią, setną wadą
 

 
Siedzę cicho bo widocznie czasem tak lubię.
 

 
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć.
 

 
Te pieprzone uczucie kiedy wiem, że nie jest już jak dawniej, że nasza znajomość się wypala, i że nic nie mogę z tym zrobić.
 

 
Należę do ludzi, którzy żyją głównie we własnej wyobraźni i własnych uczuciach. Mam artystyczne uzdolnienia i potrafię być dla innych inspiracją. Niestety zdarza mi się być narzekającą i negatywnie nastawioną. Porównuję rzeczywistość z tym, co mogłoby się zdarzyć. Posiadam odczucie, że jestem tragicznym romantykiem, ale również odczuwam traktowania się jako osoby wyjątkowej. Mam skłonność do bycia idealistą, posiadam dobry smak i doceniam wartość piękna. Patrzę na rzeczywistość poprzez pryzmat subiektywności i jestem dobra w myśleniu metaforycznym. Mam zdolność widzenia rzeczy jako symbole, dzięki mojej głębokiej emocjonalności. Potrafię być negatywnie nastawiona i krytyczna, znajduję problem w każdej sytuacji, w której się znajdę. Zwracam się wtedy do swojego wnętrza i używając wyobraźni wspominam inne miejsca i inne czasy. Zazdroszczę wszystkiego, czego nie posiadam, wyolbrzymiając znaczenie powiedzenia "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie". Mogę także wytworzyć aurę współzawodnictwa i mściwości, nie mogąc cieszyć się swoimi sukcesami bez odbierania przyjemności innym. Jestem intelektualistą, ale posiadam wyjątkową głębię uczuć. Jestem otwarta na duchowe i estetyczne doznania. Znajduję wiele znaczeń dla prawie wszystkich rozwiązań. Samotnik, wyglądam tajemniczo i jestem trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzę z rezerwą, ale wewnętrznie go przeżywam. Potrafię wyhamować swoje odczucia do zera, więc może się wydawać, że mam serce z kamienia dodatkowo pokryte lodem.